OPAR 73504492 SILINDIR KAPAGI SUBAPLI FIAT EGEA LINEA BRAVO II

27.371,30 ₺

Tüm kredi kartlarına vade farksız 3 taksit

1.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli
Aylık 9.123,77 ₺
QNB Finansbank QNB Finansbank
Garanti BBVA Garanti BBVA
Halkbank Halkbank
HSBC HSBC
ING ING
İş Bankası İş Bankası
Kuveyt Türk Kuveyt Türk
Şekerbank Şekerbank
TEB TEB
Türkiye Finans Türkiye Finans
VakıfBank VakıfBank
Yapı Kredi Yapı Kredi
2.831,79 TL den başlayan taksitlerle!
Hafta içi 16:00'ya kadar aynı gün kargo Bu üründe kargo ücretsiz 3.000 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz 00sa : 00dk : 00sn
Stok Durumu:
Stokta Var
Stok Kodu
FIAT 73504492
  • Şase no ile ücretsiz uyumluluk kontrolü
  • %100 faturalı satış
  • Güvenli ödeme altyapısı
Lütfen geçerli bir şase numarası girin.

Ürün Açıklaması

Bu parça AMC marka olup, OPAR 73504492 SILINDIR KAPAGI SUBAPLI FIAT EGEA LINEA BRAVO II modeliyle birebir uyumludur. Orijinal ekipman kalite standartlarında üretilmiş olup uzun ömürlü ve yüksek performanslı kullanım sağlar.

Teknik Özellikler

OE numarası için6000631077
OE numarası için71779260
OE numarası için71798440
OE numarası için73504460
OE numarası için73504481
OE numarası için73504492
İlave Ürün/Bilgi 2Kam milsiz
İlave Ürün/Bilgi 2Supapsız
İlave Ürün/Bilgi 2Supap yaysız
Yakıt hava karışımıBenzinli enjeksiyon

Uyumlu Orijinal (OEM) Referans Kodları

60006310777177926071798440735044607350448173504492910208
Uyumlu Araçlar
Araç / Model Kasa / Motor Model Yılı Motor Gücü
ABARTH 500 / 595 / 695 1.4 (312.AXD1A) 08/2008 - Günümüz 99 kW / 135 BG
ABARTH 500 / 595 / 695 1.4 (312.AXF11, 312.AXF1A, 312.AXD1A) 08/2008 - Günümüz 118 kW / 160 BG
ABARTH 500 / 595 / 695 1.4 (312.AXT1A) 08/2008 - Günümüz 140 kW / 190 BG
ABARTH 500C / 595C / 695C 1.4 (312.AXD1A) 05/2008 - Günümüz 99 kW / 135 BG
ABARTH 500C / 595C / 695C 1.4 (312.AXF1A, 312.AXF11, 312.AXD1A) 09/2009 - Günümüz 103 kW / 140 BG
ABARTH 500C / 595C / 695C 1.4 (312.AXF1A, 312.AXD1A) 05/2011 - Günümüz 118 kW / 160 BG
ABARTH GRANDE PUNTO 1.4 (199.AXN1B) 07/2007 - 06/2010 114 kW / 155 BG
ABARTH GRANDE PUNTO 1.4 ESSEESSE / SUPERSPORT (199.AXX1B) 05/2008 - 06/2010 132 kW / 180 BG
ABARTH PUNTO 1.4 (199.AXX1B) 03/2012 - Günümüz 120 kW / 163 BG
ABARTH PUNTO 1.4 SUPERSPORT (199.AXX1B) 03/2012 - Günümüz 132 kW / 180 BG
ABARTH PUNTO EVO 1.4 (199.AXX1B) 10/2009 - 02/2012 120 kW / 163 BG
FIAT 500L (351_, 352_) 1.4 (199LYB1B) 09/2012 - Günümüz 70 kW / 95 BG
FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.4 02/2010 - 12/2023 70 kW / 95 BG
FIAT DOBLO Kombi (263_) 1.4 (263AXA1A) 02/2010 - 12/2023 70 kW / 95 BG
FIAT DOBLO Platform şasi (263_) 1.4 04/2010 - 12/2023 70 kW / 95 BG
FIAT IDEA (350_) 1.4 16V 01/2004 - Günümüz 70 kW / 95 BG
FIAT IDEA Van (350_) 1.4 (350BXA1A) 10/2004 - 12/2012 70 kW / 95 BG
FIAT PUNTO (188_) 1.4 09/2003 - 03/2012 70 kW / 95 BG
FIAT STILO (192_) 1.4 16V (192AXH1B, 192BXH1B) 10/2003 - 12/2006 70 kW / 95 BG
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.4 16V 01/2004 - 08/2008 70 kW / 95 BG
FIAT STILO VAN (192_) 1.4 (192DXH1B) 01/2004 - 08/2008 70 kW / 95 BG
FIAT TIPO Hatchback (356_, 357_) 1.4 (356HXA1B, 357) 03/2016 - Günümüz 70 kW / 95 BG
FIAT TIPO Sedan (356_, 357_) 1.4 (356SXA1B) 10/2015 - Günümüz 70 kW / 95 BG
FIAT TIPO Station wagon (356_, 357_) 1.4 (356WXA1B) 03/2016 - 10/2020 70 kW / 95 BG
JEEP COMPASS (MP, M6, MV, M7) 1.4 MultiAir 03/2017 - Günümüz 103 kW / 140 BG
JEEP COMPASS (MP, M6, MV, M7) 1.4 MultiAir 4x4 03/2017 - Günümüz 125 kW / 170 BG
JEEP RENEGADE SUV (BU, B1, BV) 1.4 01/2016 - Günümüz 100 kW / 136 BG
JEEP RENEGADE SUV (BU, B1, BV) 1.4 4x4 07/2014 - 12/2018 125 kW / 170 BG
JEEP RENEGADE VAN (BU, B1) 1.4 07/2014 - Günümüz 103 kW / 140 BG
JEEP RENEGADE VAN (BU, B1) 1.4 4x4 07/2014 - Günümüz 125 kW / 170 BG
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Bu ürünün fiyat bilgisi, resim, ürün açıklamalarında ve diğer konularda yetersiz gördüğünüz noktaları öneri formunu kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
OPAR 73504492 SILINDIR KAPAGI SUBAPLI FIAT EGEA LINEA BRAVO II FIAT 73504492
OPAR 73504492 SILINDIR KAPAGI SUBAPLI FIAT EGEA LINEA BRAVO II

Tavsiye Et

*
*
*
ideasoft e-ticaret paketleri ile hazırlandı.