BSG 7701471013 SILINDIR KAPAGI RENAULT KANGOO

10.862,44 ₺

Tüm kredi kartlarına vade farksız 3 taksit

1.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli
Aylık 3.620,81 ₺
QNB Finansbank QNB Finansbank
Garanti BBVA Garanti BBVA
Halkbank Halkbank
HSBC HSBC
ING ING
İş Bankası İş Bankası
Kuveyt Türk Kuveyt Türk
Şekerbank Şekerbank
TEB TEB
Türkiye Finans Türkiye Finans
VakıfBank VakıfBank
Yapı Kredi Yapı Kredi
1.123,81 TL den başlayan taksitlerle!
Hafta içi 16:00'ya kadar aynı gün kargo Bu üründe kargo ücretsiz 3.000 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz 00sa : 00dk : 00sn
Stok Durumu:
Stokta Var
Kategori
Stok Kodu
BSG 75-110-012
  • Şase no ile ücretsiz uyumluluk kontrolü
  • %100 faturalı satış
  • Güvenli ödeme altyapısı
Lütfen geçerli bir şase numarası girin.

Ürün Açıklaması

Bu parça BSG marka olup, BSG 7701471013 SILINDIR KAPAGI RENAULT KANGOO modeliyle birebir uyumludur. Orijinal ekipman kalite standartlarında üretilmiş olup uzun ömürlü ve yüksek performanslı kullanım sağlar.

Teknik Özellikler

İlave Ürün/Bilgi 2Kam milsiz
İlave Ürün/Bilgi 2Supapsız
İlave Ürün/Bilgi 2Supap yaysız
İlave Ürün/Bilgi 2Supap kılavuzlu, supap oturma yüzeyli ve ön odalı
OE numarası için1111184CTO
OE numarası için4400196
OE numarası için4403885
OE numarası için7701471013
OE numarası için7701478460
OE numarası için7711134641
OE numarası için7711497299

Uyumlu Orijinal (OEM) Referans Kodları

440019644038857701471013770147846077111346417711497299
Uyumlu Araçlar
Araç / Model Kasa / Motor Model Yılı Motor Gücü
OPEL ARENA Combi (A97) 1.9 D 03/1998 - 08/2001 44 kW / 60 BG
OPEL ARENA Panelvan/Van (TB, TF) 1.9 D 03/1998 - 08/2001 44 kW / 60 BG
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) 09/1998 - 05/2005 47 kW / 64 BG
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0J) 02/2000 - 05/2001 48 kW / 65 BG
RENAULT CLIO II Panelvan/hatchback (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0J) 02/2000 - 05/2001 48 kW / 65 BG
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 55 1.9 (KC0D) 08/1997 - Günümüz 40 kW / 54 BG
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) 08/1997 - 06/2001 47 kW / 64 BG
RENAULT KANGOO Rapid (FC0/1_) D 55 1.9 (FC0D) 08/1997 - Günümüz 40 kW / 54 BG
RENAULT KANGOO Rapid (FC0/1_) D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N) 08/1997 - Günümüz 47 kW / 64 BG
RENAULT KANGOO Rapid (FC0/1_) 1.9 D (FC0J) 09/1999 - 06/2003 48 kW / 65 BG
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D Eco (BA0A, BA0U, BA0R) 01/1996 - 08/2003 47 kW / 64 BG
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 D (LA0A, LA0U, LA0R) 09/1996 - 08/2003 47 kW / 64 BG
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 D (KA0J, KA0R) 04/1999 - 08/2003 47 kW / 64 BG
RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.9 D (JA0J) 03/1997 - 09/1999 47 kW / 64 BG
RENAULT SCÉNIC I Minivan (JA0/1_, FA0_) 1.9 D (JA0J, FA0J) 09/1999 - 03/2001 47 kW / 64 BG
RENAULT TRAFIC Minibüs/Otobüs (T_, P_, V_) 1.9 D 06/1997 - 03/2001 44 kW / 60 BG
RENAULT TRAFIC Panelvan/Van (T_, P_, V_) 1.9 D 06/1997 - 03/2001 44 kW / 60 BG
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Bu ürünün fiyat bilgisi, resim, ürün açıklamalarında ve diğer konularda yetersiz gördüğünüz noktaları öneri formunu kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
BSG 7701471013 SILINDIR KAPAGI RENAULT KANGOO BSG 75-110-012
BSG 7701471013 SILINDIR KAPAGI RENAULT KANGOO

Tavsiye Et

*
*
*
ideasoft e-ticaret paketleri ile hazırlandı.